צוות הישיבה עובד תוך תודעת שליחות על מנת לסייע ולאפשר לכל תלמיד למצות את יכולותיו. חרטנו על דגלנו – לדבק עצמנו ותלמידנו באבינו שבשמיים מתוך חינוך ציוני דתי המקדם כל תלמיד לפי כישוריו ויכולותיו הרוחניות, הפדגוגיות והחברתיות ומתוך מחויבות ליחיד לקהילה ולעם.

בישיבה שלושה מוקדים: תורה, חברה ולימודים

תורה

בישיבה יש דגש על לימוד תורני. לימוד בחברותות, מסלול גמרא בעיון, רבנים אורחים, ושיעורי העשרה למעוניינים במגוון תחומים. זאת בנוסף לפעילות תורנית מגוונת כגון שבתות ישיבה, הפסקה מוסיקלית לימוד משותף עם אברכים ותלמידי בתי הספר היסודיים.

חברתי ערכי

בישיבה עשייה חברתית ענפה המשלבת בין עיצוב אישיותו של התלמיד לבין פעילות חווייתית. במסגרת הישיבה התלמידים מטיילים רבות ברחבי ארצנו, מובילים כחניכים וכמדריכים בתנועות הנוער, מתנדבים בבתי אבות ובתי חולים, שותפים להתרמות ארציות וחסד עירוני. אנו מחנכים את תלמידנו ומאפשרים להם ליזום ולקחת אחריות על עצמם ועל סביבתם. עשייה זו מתממשת מתוך קשר אישי הדוק בין צוות הישיבה והתלמידים. "כיף לי עם התלמידים הבוגרים, כיף לי עם הצוות כיף לי בישיבה" (נעם סונגו, ז'2)

לימודי

בישיבה אנו חושפים בפני התלמידים מגוון תחומי דעת. רמת הלימודים והרף הנדרש הינו גבוה (מספר לומדי 5 יח"ל מתמטיקה פי שלוש מהממוצע הארצי!). בישיבה עושר רחב של מקצועות: פיזיקה, מתמטיקה (5 יח"ל וירוטאלי), מוסיקה, מחשבים, הנדסת תוכנה, ניהול עסקי. בנוסף תוכנית העשרה מגוונת: טעמי המקרא, ערבית, כדורסל ועוד.